Google+

WARSZTATY

DRZEWORYT JAPOŃSKI MOKUHANGA

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

KLIKNIJ TUTAJ

Drzeworyt japoński (zwany także w okresie swojej największej świetności Ukiyo-e: „obrazy przepływającego świata”) znacznie różni się od europejskiego. Kolorowe pigmenty, specjalne szczotki, dłuta, bareny (ręczne dociski) – to główne narzędzia pracy. Jeśli chcesz poznać tę niezwykłą technikę, weź udział w warsztatach w mojej pracowni na warszawskiej Pradze.

Oferuję pracę w kameralnej i miłej atmosferze w kilkuosobowych grupach. Zapewniam narzędzia, materiały i całą swoją uwagę 🙂
I jeszcze japońską herbatę!

WARSZTATY CYKLICZNE

4 cotygodniowe spotkania po 3 godziny.
W tej opcji przejdziesz przez cały proces twórczy, tworząc swój własny autorski drzeworyt. Wykonasz kilka egzemplarzy swojej grafiki odbitych na japońskim papierze washi. Wyjdziesz z podstawową znajomością techniki, która da Ci możliwość dalszego samodzielnego rozwoju. Pomiędzy spotkaniami w razie potrzeby możesz liczyć na konsultacje telefoniczne lub mailowe.

Cena: 1200 zł


Jak się zgłosić?

Napisz do mnie na helena.czernek@gmail.com

Lub wypełnij formularz zgłoszeniowy

KLIKNIJ TUTAJ

KALIGRAFIA HEBRAJSKA

Zapraszam także na warsztaty z kaligrafii hebrajskiej. Mogę poprowadzić je w Twojej instytucji. W ostatnim czasie takie warsztaty prowadziłam w Centrum Kultury Jidysz w Warszawie w ramach Festiwalu Singera, w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie oraz w Stowarzyszeniu im. Jana Karskiego w Kielcach. Warsztaty mają charakter jednorazowy.

Tak było na warsztatach kaligraficznych: